Shop podľa Kategórií

ZHWCOMM 10pcs SC UPC 1X8 Optický FTTH Splitter Box Vložiť list Optická Spojka SC Singlemode simplex plc optický splitter

Novinka

€54.61

ZHWCOMM 10pcs SC UPC 1X8 Optický FTTH Splitter Box Vložiť list Optická Spojka SC Singlemode simplex plc optický splitter Poznámka: okrem toho je SC UPC 1X8 vložiť splitter potrebné kontaktovať zákaznícky servis Atribúty Produktu, Nízke Insertion loss Nízke PDL Vysokú návratnosť strata Rovnomerné rozdelenie moci Kompaktný dizajn Široký operačný vlnová dĺžka Široký prevádzková teplota Vynikajúce ekologické a Mechanickú Stabilitu Kvalifikovaný Pod Telcordia GR-1221 a GR-1209 Obrázky

Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. Poštovné a balné som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave. Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free. Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide.Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka, loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

Odoslať a Vrátenie rad Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás. To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave. Kontaktujte Ma Našej spoločnosti je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u. Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín. Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Štítky: 1x8 plc splitter, Vlákna, ftth, audio splitter ps4, dropout shimano, nordost odin, ftth tlačidla okno, súprava shimano slx, 2 core optický kábel, kabel ftth box.

Režim SM/MM
Číslo Modelu SC UPC 1X8 Optický Splitter
Názov Značky ZHWCOMM
Pigtail aplikácie FTTH projektu
Priemer 0,9 mm 2.0 mm 3.0 mm

Napísať recenziu

ZHWCOMM 10pcs SC UPC 1X8 Optický FTTH Splitter Box Vložiť list Optická Spojka SC Singlemode simplex plc optický splitter

ZHWCOMM 10pcs SC UPC 1X8 Optický FTTH Splitter Box Vložiť list Optická Spojka SC Singlemode simplex plc optický splitter

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať